OTEL

1992 yılında kurulan otelimiz kuruluş tarihinden bugüne kadar müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 1'i suit olmak üzere 62 adet klimalı, mini barlı, özel kasalı ve LCD Tv'li odası ile yıl boyunca konuklarına evlerindeki rahat ve huzuru yaşatmayı amaçlamıştır.

Şehir merkezinde bulunan tesisimiz konaklama haricinde dinlenebileceğiniz lobisi, leziz yemekleri ile restaurantı ve şirket seminerleri ve organizasyonlar için toplantı salonu ve saunası ile hizmetinizdedir.

Eskişehirdeki Eviniz..."derken; uzun ya da kısa süreli konaklamalarınızda evinizdeki huzuru ve konforu, personelimizin güler yüzü ile birlikte gönlünüzce yaşayabileceğinizi kastediyoruz... Anadolu'nun yükselen değeri ESKIŞEHİR'de ışıldayan bir otel ATIŞKAN OTEL'e Hoşgeldiniz...

Şehir merkezinde bulunan otelimiz, Eskişehirin en güzel mekanlarına; cafeler, sinemalar, alışveriş merkezlerinin yoğun olarak bulundğu adalara yürüyüş mesafesinde, tarihi odunpazarı evlerine, şehirler arası terminale, hava alanına, yüksek hızlı tren seferlerinin de başladığı tren garına 15 dk lık mesafededir.